Návrh, konstrukce a výroba forem

PRO Sklářský průmysl

Nabízíme kompletní servis vedoucí ke zhotovení forem pro průmyslovou i manufakturní výrobu skla vedený odborníky s mnohaletou praxí největšího výrobce olovnatého křišťálu u nás.

Pro nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat

 
Odeslat

Potřebujete formu pro Váš nový produkt? Žádný problém, náš team zkušených konstruktérů a designerů pro Vás navrhne to správné řešení. Výroba forem na sklo tvoří nosný program naší firmy. Zabýváme se výrobou všech druhů sklářských forem jak pro strojní, tak i pro ruční výrobu.
Jsme schopni navrhnout a vyrobit formy pro nové produkty, včetně případných designových úprav tak, aby Váš produkt byl vyrobitelný.
Nejste si jisti, že design Vašeho produktu přesně odpovídá Vašim představám a požadavkům, nebo potřebujte prezentovat prototyp Vašeho výrobku ještě před výrobou formy? Žádný problém, vytiskneme Vám prototyp finálního produktu na 3D tiskárně.
Máte k dispozici vzorek nebo prototyp Vašeho dílu a nemáte k němu žádná data? Žádný problém, naskenujeme Váš díl pomocí 3D scaneru a vytvoříme 3D Data, která umožní další konstrukční a designerskou práci.
Potřebujete vyrobit duplicitní formu, razník, nebo náhradní díl a nemáte k němu žádné podklady? Žádný problém, díl oscanujeme případně změříme na 3D měřícím stroji a vytvoříme potřebná data, na jejichž základě vše vyrobíme.

Kvalitu zaručujeme moderní výstupní kontrolou a 3D měřením s vysokou mírou přesnosti.
Jsme držitelem certifikátu ISO 9001, který nás zavazuje k dodržování všeobecně platných norem a zákaznických požadavků.

Pokud jste v naší nabídce nenašli informace které hledáte, napište nám: alform@alform.cz

Loading...