Návrh, konstrukce, výroba nástrojů a výrobků

PRO Strojírenství

Disponujeme širokou škálou CNC a Elektroerozivních strojů od 5ti-osých fréz, multifunkčních soustružnických center, hloubiček, drátovek až po 3D scanner. Strojní vybavení naše vybavení nám umožňuje specializaci na tvarově i geometricky složité výrobní celky pro všechny oblasti strojírenství.

Pro nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat

 
Odeslat

Naše strojní a technologické vybavení umožňuje díky moderním technologiím produktivně obrábět široké spektrum dílů i materiálů.
Jsme stabilní strojírenská společnost, jejíž hlavní činností je třískové a elektroerozivní obrábění kovů, a montážních celků. Soustředíme se na nejmodernější technologie, které vytváří ideální zázemí pro přesné výstupy naší výroby.
Díky širokému sortimentu kvalitních strojů nabízíme jak cnc obrábění, tak obrábění konveční, ale i obrábění na 5ti osých multifunkčních obráběcích centrech.
Cílem naší společnosti je vyrábět velmi přesné výrobky a strojní díly, které uspokojí náročné požadavky zákazníků ze všech oblastí strojírenského průmyslu. Spojení nejmodernějšího vybavení spolu s vysoce kvalifikovanými zaměstnanci nám umožňuje nabízet komplexní služby na špičce republikového strojírenství.
Kvalitu zaručujeme moderní výstupní kontrolou a 3D měřením s vysokou mírou přesnosti.

Kvalitu zaručujeme moderní výstupní kontrolou a 3D měřením s vysokou mírou přesnosti.
Jsme držitelem certifikátu ISO 9001, který nás zavazuje k dodržování všeobecně platných norem a zákaznických požadavků.

Pokud jste v naší nabídce nenašli informace které hledáte, napište nám: alform@alform.cz

Loading...